Участь студентів-парамедиків у проєкті

Студентами-парамедиками Сумського державного університету Валентиною Опанасюк та Світланою Гололобовою (випускова кафедра екстреної медичної допомоги) започатковано проект «Негуманне ставлення людей до безпритульних тварин». У рамках виконання цього проекту відбулася зустріч з ліцеїстами КЗ СОР Глухівського ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою. Метою заходу було привернути увагу до існуючої проблеми у нашій країні, щодо жорстокого поводження людей із безпритульними тваринами, а також розширити знання серед дітей про гуманні шляхи подолання існуючої проблеми. У межах програми учні відвідали одне з місць перетримки безпритульних тварин громадської організації «Добре серце», де діти мали можливість проявити свою любов та турботу до чотирилапих друзів. Маємо надію, що на вулицях нашої Сумщини зменшиться кількість виснажених голодом та заляканих безпритульних тварин.