Наші послуги

Кафедра екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Регіональний навчально-тренувальний центр з надання першої невідкладної допомоги Медичного інституту СумДУ запрошує на навчальний курс: «Перша невідкладна допомога»

При кафедрі функціонує Регіональний навчально-тренувальний центр з підготовки немедичних працівників.

Слухачі Центру оволодівають технікою та методами надання невідкладної допомоги при раптовій зупинці серця, кровотечах, травмах, опіках, утопленні, отруєннях. Програма навчання відповідає вимогам Європейської програми BLS – базова підтримка життя.

Заняття проводять практикуючі кандидати та доктори медичних наук.

Тривалість курсу – 12 годин. По закінченню навчання слухачі отримують сертифікат державного зразка.

Заявки на курс приймаються групами. Заняття проводяться лише у разі наявності заявки на 8-10 слухачів.

Онлайн запис на курси: