«Домедична допомога постраждалим в умовах воєнного часу»

Завершилась програма підвищення кваліфікації «Домедична допомога постраждалим в умовах воєнного часу». У програмі приймали участь науково-педагогічні працівники Сумського державного університету.
Навчання проводили викладачі кафедри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ННМІ СумДУ: д. мед. н., проф. Шкатула Ю.В., к. мед. н., доц. Бадіон Ю.О. та к. мед. н. Ткаченко Ю.А.
Курсанти навчалися надавати домедичну допомогу постраждалим з зовнішніми кровотечами та травматичними ушкодженнями за алгоритмом MARCH, набули практичних навичок з базової серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора. Заняття відбувалися у вигляді стандартизованих симуляційних тренінгів з застосуванням багатофункціональних фантомів та манекенів тіла людини.